O nas

Poznaj nas bliżej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Euromed Sp. z o.o.

GRUPA EUROMED powstała z połączenia wspólnych wysiłków  dwóch n/w podmiotów leczniczych, które postawiły sobie za cel, świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie, służących zachowaniu, przywróceniu i poprawie zdrowia pacjentów.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej   Zakład Leczenia Chorób Narządu Ruchu sc, realizuje świadczenia zdrowotne w ramach umów ( najpierw ) z Podkarpacką Regionalną Kasą Chorych oraz Branżową Kasą Chorych Służb Mundurowych w Lublinie, a następnie z Podkarpackim O/W NFZ w Rzeszowie  od 2000 roku.

Centrum Zdrowia EUROMED Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, prowadząca Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej funkcjonuje na rynku usług medycznych od lipca 2005 roku.

Nasz kompetentny i wykwalifikowany personel, gwarantuje Państwu profesjonalną, życzliwą i sprawną obsługę, a także miłą i rodzinną atmosferę w naszych placówkach w Krośnie oraz Iwoniczu Zdroju.

W tym celu zapewniamy w naszych placówkach: wysoką jakość i kompleksowość oferowanych świadczeń, indywidualną pracę z terapeutą, dostępność czasową i komunikacyjną.